DEGUSTACE

Nabízíme řízené degustace, prostory pro firemní akce či prosté posezení s přáteli u skleničky. Náš sklep s posezením má kapacitu až 40 osob. Na přání zajistíme občerstvení, ať už ve formě rautů nebo hotových jídel. Zajištění cimbálové muziky a ubytování taktéž není žádný problém. 
Zavolejte a objednejte si jedinečný čas plný folkloru v našem sklepě!

 


 

Nabízíme celkem tři balíčky:

 

MALÝ DEGUSTAČNÍ BALÍČEK

Jedná se o 1,5 hodiny trvající degustaci ve vinném sklepě. Probíhá řízená degustace celkem osmi vzorků vín s výkladem vinaře a ve zbývajícícm čase následuje volná konzumace, tedy ALL YOU CAN DRINK.

Cena tohoto balíčku je 300,- Kč na osobu.

 

STŘEDNÍ DEGUSTAČNÍ BALÍČEK

Tento balíček zahrnuje degustaci deseti vzorků vín s výkladem vinaře s následně neomezenou konzumací vín ALL YOU CAN DRINK až na 4 hodiny. Zajištěno je občerstvením ve formě rautů s lokálními produkty.

Cena na osobu činí 690,- Kč.

 

VELKÝ DEGUSTAČNÍ BALÍK

V rámci tohoto balíčku probíhá řízená degustace až dvanácti vzorků s výkladem vinaře a následnou neomezenou konzumací degustovaných vín ALL YOU CAN DRINK v délce až 6ti hodin. Součástí balíčku je hlavní jídlo dle svého výběru z připravené nabídky a bohaté rauty s lokálními produkty.

Cena je v tomto případě 990,- Kč na osobu. 

 

INDIVIDUÁLNÍ BALÍČEK

Telefonicky je možné se domluvit na individuálním balíčku, kdy pro nás není žádný problém pro Vás zajistit třeba i živou muziku.
Dle Vašich požadavků proběhne následně z naší strany individuální kalkulace ceny balíčku, se kterou Vás obratem seznámíme.

 

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme:
+420 606 072 233
info@vinochromecek.cz

 

o nas uvodni

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Zpět do obchodu